Willa Róż Międzygórze


Willa Róż Międzygórze

Już od trzech pokoleń mamy zaszczyt gościć Państwa w Willi Róż, malowniczo zatopionej wśród gór, drzew i kwiatów przy najkrótszym szlaku z Międzygórza na Śnieżnik i Wieżę Na Śnieżniku. Willa Róż Międzygórze to idealne miejsce na wypoczynek.

Oferujemy wygodne i przestronne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe pokoje z łazienkami, internetem oraz komfortowy apartament. Ponadto oddajemy do Państwa dyspozycji: aneks kuchenny, basen letni, saunę fińską, grill, miejsce na ognisko, wielopoziomowy „magiczny” ogród, plac zabaw dla dzieci, dużą trampolinę, rowery górskie, kijki do nordic walking i inne atrakcje.


Willa Róż Międzygórze – O nas

„Willa Róż” to dwupiętrowy, wolnostojący budynek, położony 450 m od centrum Międzygórza. Malowniczo zatopiony w zieleni na południowym stoku Żmijowca, na wysokości 550 m n.p.m, ponad nieustannie szumiącym potokiem Wilczki.

Piękne otoczenie oraz dom „z duszą” i z historią to propozycja zdecydowanie warta rozpatrzenia, jeśli chodzi o wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej.

Urokliwy ogród

Dzięki botanicznej pasji mojego dziadka Władysława Rybikowskiego, teren otaczający „Willę Róż” porasta niezliczona ilość rzadkich okazów roślin. Po zachodniej ścianie budynku pnie się bujne pnącze Aktinidii Ostrolistnej dającej w październiku smaczne owoce, przypominające smakiem i wyglądem kiwi. Od drogi do budynku prowadzi tunel wysokopiennych róż. Latem ich zapach unosi się nad całą najbliższą okolicą.

Wschodnia część posesji to kilkupoziomowy ogród skalny. Najniżej, na poziomie budynku, zaprasza do wypoczynku o każdej porze dnia taras ze stolikami i parasolami. Nasi goście chętnie przesiadują tam, relaksując się przy szmerze potoku i śpiewie ptaków.

Gril, ognisko, basen i taras do opalania.

Nieco powyżej znajduje się taras z miejscem na ognisko i grill kominkowy, wybudowany z miejscowego kamienia – gnejsu. Naturalny „parasol” nad tym miejscem tworzą dwa orzechy japońskie. To miejsce niezapomnianych biesiad, dzięki którym nasi goście długo wspominają noclegi w Międzygórzu.
Kamienne schodki prowadzą jeszcze wyżej, do letniego basenu kąpielowego z tarasem do opalania. Tutaj słońce grzeje przyjemnie od świtu do zmierzchu. Teren jest ogrodzony parawanem z drewnianych przęseł, osłaniających od powiewów wiatru i ciekawskich spojrzeń z zewnątrz.
Naprzeciw oraz z boku posesji znajdują się bezpieczne, prywatne parkingi przeznaczone wyłącznie dla naszych gości.

Willa Róż w Międzygórzu – kontakt

Willa Róż – Małgorzata i Michał Rybikowscy

ul. Śnieżna 14
57-514 Międzygórze
tel: +48 74 813 51 43
tel: +48 601 832 475