Szlak niebieski na Śnieżnik

Szlak niebieski prowadzi przez Międzygórze na Przełęcz Śnieżnicką skąd szlakiem czerwonym/żółtym dotrzesz do Schroniska Na Śnieżniku. Końcowy etap to szlak zielony na szczyt na Śnieżnik. Szacowany czas to 4 godz i 16 min.

Szlak zielony przez Smrekowiec na Śnieżnik

Trasa prowadząca przez Międzygórze i Smrekowiec oraz Przełęcz Śnieżnicką skąd szlakiem czerwonym/żółtym dotrzesz to Schroniska Na Śnieżniku. Końcowym etapem trasy jest szlak zielony na Śnieżnik. Szacowany czas to 4 godz i 16 min.

Przez Przełęcz Puchacza na Śnieżnik

Ciekawą opcją jest szlak żółty prowadzący z centrum Międzygórza na Przełęcz Puchacza skąd można szlakiem zielonym przez Mały Śnieżnik dotrzeć dotrzeć do Schroniska Na Śnieżniku i dalej zielonym na szczyt. Szacowany czas to 5 godz i 2 min.

Szlak na Śnieżnik

Najkrótszy szlak na Śnieżnik prowadzi z Międzygórza do Schroniska Pod Śnieżnikiem. Końcowy etap to szlak zielony na sam szczyt, Szacowany czas to 2 godz i 51 min.

Orańska

Przyjmowanie gości w pięknej górskiej scenerii od dawna było naszym marzeniem, które udało się zrealizować Staramy się stworzyć takie miejsce, w którym wszyscy nasi goście będą czuć się swobodnie. Nie …

Jawornica Międzygórze

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, kontaktu z przyrodą, usłyszenia ciszy.

Agroturystyka Jawornica – pełni usługi noclegowe i usługi towarzyszące. Miejsce to ma duszę, która zaprasza do siebie, by się zatrzymać i rozejrzeć wokół.